KONTAKT
 
Har du spørgsmål, ændringer, nyheder eller ris og ros til hjemmesiden er du velkommen til at kontakte webmaster Frits Poulsen
2332 9072 eller skriv en mail: webmaster@guisport.dk 
 
Her er vores baner: Klik her
 
Her bor vi: GUI - Algade 6A, Grundfør - 8382 Hinnerup - tlf: 40177857  
 



 

Bestyrelse og udvalgsformænd i GUI :

GUI postadresse: Algade 6A, Grundfør, 8382 Hinnerup

www.guisport.dk

Hovedbestyrelsen

Hovedformand René Rasmussen, Skolestien 9, Grundfør, 8382 Hinnerup, tlf. 28501219
formand@guisport.dk
 
Kasserer Finn Jakobsen, Højager 81, 8382 Hinnerup, tlf. 40594072
kasserer@guisport.dk
 
Sekretær Lotte Søndergaard Rasmussen, Skolestien 9, Grundfør, 8382 Hinnerup. Tlf. 26442069
sekretaer@guisport.dk

Fodboldudvalg senior

Formand Svend Primdal, Algade 16, Grundfør, 8382 Hinnerup, tlf. 86985558/40762127
fodbold@guisport.dk
 

Fodboldudvalg ungdom

Peter Skrubbeltrang, Byvænget 5, Grundfør, 8382 Hinnerup, tlf. 40363071
ungdom@guisport.dk
 
Håndboldudvalg (Samarbejde i TFH)

Styregruppemedlem TFH John Kristensen, Ringshøj 30, 8382 Hinnerup, tlf. 61704960

jkrprojekt@gmail.com


Petanqueudvalget

Niels-Ole Hørlyk,

petanque@guisport.dk 
 

Senior petanque

Ester Hulgaard, Højgårdsvej 13, Grundfør, 8382 Hinnerup tlf. 86987440

ehulgaard@gmail.com


Yoga udvalg
Charlotte Norholt, Møllevej 3, Grundfør, 8382 Hinnerup, tlf. 26802084
 
yoga@guisport.dk

Badmintonudvalg

Kjeld Knudsen

badminton@guisport.dk

4026 3417
 

Medborgerhuset

Husdirektør Finn Koldby Andersen, Hovvej 7, Grundfør, 8382 Hinnerup, tlf. 86987583

koldby@hotmail.com

 

Drikkevareautomat

Automatdirektør Erik Braad, Byvænget 2, Grundfør, 8382 Hinnerup, tlf. 86988158


GUI hjemmeside/Klubmodul WWW.GUISPORT.DK

IT direktør Jan Krogh Jensen, Rønvangen 316, 8382 Hinnerup, tlf. 86912173

info@guisport.dk

IT Webmaster Frits Poulsen, Skoletoften 4, Grundfør, 8382 Hinnerup, tlf. 23329072

webmaster@guisport.dk
 
Revisor

Henning Larsen, Ramsøvej, 8382 Hinnrup

Friis-dybdal@oncable.dk

Øvrige indkøb og kontakt til Kommunen

Hovedbestyrelsen

 

Følg med

Nyheder - Vis alle

Events - Vis alle